O Nas

O nas

Jesteśmy średniej wielkości producentem, zajmującym się najwyższej jakości mięsem od ponad 10 lat, specjalizujemy się w produktach z suszonej wołowiny premium.

 

W naszym najgłębszym przekonaniu wołowina premium jest wspaniała sama w sobie, a zatem nie potrzebuje żadnych wzmacniaczy chemicznych ani sztucznych aromatów, aby smakować doskonale. Wystarczy dodać szczyptę soli kamiennej, trochę czarnego pieprzu i czosnku, aby uwolnić jej wspaniały smak.

 

Aby trochę unowocześnić klasyczne przepisy, firma Meat Makers wstrząsnęła tym nieco monotonnym segmentem żywności i dodała do swoich produktów wino, wiśnie, żurawiny, musztardę, imbir i miód. Konsument może się teraz cieszyć szerokim wyborem nowatorskich smaków suszonej wołowiny Meat Makers i rozkoszować się zdrowymi, starannie przygotowanymi przekąskami wyprodukowanymi przy użyciu wyłącznie naturalnych składników najwyższej jakości.

 

Najważniejszymi cechami Meat Makers są pasja, ciężka praca i poświęcenie. Może się to wydać trochę przesłodzone, ale my w Meat Makers naprawdę poświęcamy się temu co robimy. Jesteśmy kreatywni, pełni pasji i robimy wszystko, aby podnieść rynek suszonej wołowiny na wyższy poziom.

 

Spróbuj - ugryź solidny kęs naszej suszonej wołowiny, zatrać się w cudownej mieszance smaków, a odkryjesz, ze produkty Meat Makers smakują naprawdę bosko. A do tego są całkowicie naturalne!

 

Firma The Meat Makers Poland jest oddziałem firmy The Meat Makers Litwa.

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego na stronie basturma-sklep.pl